REISISARI: Tsiklitega Horvaatiasse
Siim Metsmaa / 09.11.2021

See on reisisari, mis räägib loo kuidas 2 Saaremaa meest sõitsid 30 aastaste mootorratastega koroonaviiruse kiuste Saaremaalt Horvaatiasse.

LOE REISIPÄEVIKUT JA VAATA PILTE SIIT

NB! Kõik sarja osad tulevad siia postitusse ja hoian hetkel värskemad üleval pool.

 

4. OSA: Jõuame Horvaatiasse

Sarja 4. osas alustame Tatra mägedest teed alla ja esimene peatus ootab meid 1,7 miljoni elanikuga Budapestis. Peale öist jalutuskäiku vanalinnas, liigume järgmisel hommikul edasi juba Horvaatiasse.

3. OSA: Poolast Slovakkiasse ja Predné Solisko 2117 m

Sarja 3. osas jõuame Poolast Slovakkiasse ja läheme Tatra mägesid vallutama. Jõuame Predné Solisko tippu, mille kõrgus on 2117 m. Tatrad on Slovakkia ja Poola piiril asuv Karpaatide mäestikku kuuluv mäeahelik.

2. OSA: Kiivrid pähe ja minek

Sarja 2. osas läbime reisi esimesed 1000 km ja meid võtab vastu kottpime Poola. Siimul läheb liivas sõites ratas alt ja ta lõhub oma saapakatte. Reisisellide vorstiviilud peavad olema ikka sellised, et hammas ei põruks.

1. OSA: Teeme nipet-näpet ettevalmistusi

Kuna meie rattad on ülihästi vastu pidanud, siis midagi suurt teha ei olnudki. Mina vahetasin tagumise rehvi, filtrid ja sain omale uued peeglid. Madis võttis samuti filtrite vahetuse ette, parandas veidi plastikuid ja keevitas ümber oma eelmisel aastal tehtud küljekottide raamid, et tõsta (reisi)kotte veidi kõrgemale.

Kommentaarid

Lisa kommentaar