Minust
Minu seiklused ja reisikirjad

Tere, mina olen Siim

Ja mulle meeldib looduses ringi liikuda. See pisik on külge hakanud ilmselt lapsepõlvest kui maal olles sai ikka metsas käidud – kasvõi talvel küttepuid tegemas. Ühel hetkel hakkasin geopeituse aardeid taga ajama ja sealt seiklushimu kasvas veelgi.

Kui mul on valida, kas nädal hotellis või nädal tsikliga motomatkal, mis sisaldab lõkkel söögitegemist ja telkimist, siis raudselt valin selle viimase variandi.

Alates aastast 2008 töötan Saaremaal Raadio Kadis muusikatoimetaja ja saatejuhi ametikohal. Maakeeli rääkides sisustan raadiokuulajate päeva hea ja parema muusikaga. Viin läbi soovisaateid ja aeg-ajalt raadio hommikuprogrammi Ärkamisaeg. Lisaks on minu toimetada iganädalane edetabelisaade Kadi Tosin.

Liigun mööda kodusaart ringi ka videoreporterina. Minu filmitud uudislugusid saab näha kohaliku ajalehe Saarte Hääl veebilehel ja Kanal 2 uudistesaates Reporter.

Palju aastaid olen tegelenud kodulehekülgede valmistamisega. Aja jooksul olen spetsialiseerunud WordPressi baasil arendatud lehekülgede loomisele. Rohkem pakuvad huvi põnevad erilahendused ja teen projekte nö rätsepatööna. Samuti oma blogilehekülje olen täielikult ise arendanud ja kujundanud.