Ostsin omale uue kiivri- ja seikluskaamera ning kus veel oleks seda parem testida, kui mitte Koigi matkarajal.

Peale lumist talve, on täna tegemist ka esimese kevadist tunnet tekitava päevaga. Kalendris seisab 2. veebruar ja terve päev on olnud päike kõrgel taevas.

Varasemalt olen kasutanud GoPro 7 kaamerat, millega olen tegelikult väga rahule jäänud. Eks videopildi kvaliteet on neil enam-vähem kõigil sama, ei ole suur vahet, kas kasutad versioon 7 või kõige uuemat versioon 12 mudelit.

Nüüd otsustasin katsetada ka konkurendi kaamerat ja ostsin DJI Osmo Action 4.

MINU JAOKS SUURED PLUSSID:

Kiirkinnitusega klamber – Ülimugav ja kiire lahendus, kui on vaja kaamera näiteks kiivri küljest selfipulga otsa panna. GoPro kaamera puhul peab kinnituse lahti kruvima ja teise kinnituse külge kinni kruvima.

Kolme aku laadimise karp – Jälle väga mugav asi. Karpi läheb 3 akut sisse ja usb-c kaabliga saad neid karbis olles laadida. Karbil on ka aku laetavuse kuvamise nupp ehk saad vaadata, mis millised akud on karbis täis ja millised mitte.

Juhtmevaba ühendus lipsumikriga – Pikemat kirjeldust ei olegi vaja, juhtmevaba ühendus lipsumikriga on väga mugav.

Aku kestvus ja kiirlaadimine – Vähemalt kirjade järgi kestab aku kauem kui konkurentidel ja juba 15 minutilise laadimisega saavutab 80% täituvuse.

Videopildi kvaliteedi osas võrreldes GoPro 7-ga väga suurt hüpet ei ole, küll aga heli on uskumatult hea. Matkarajal oli võrdlemisi tuulevaikne ilm ja mikrisse eriti sisse ei puhunud, aga just kõrgema otsa kvaliteet on väga hea. GoPro kaamera heli on rohkem n-ö padja sees.

DJI Osmo Action 4

Kommentaarid

Telli uudiskiri ja annan e-maili teel märku, kui midagi uut siia postitan.